29 wrzesień 2022

Cudowna Terapia, komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy.

zdjęcie: Cudowna Terapia, komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy. / kupbilecik24.pl / Cudowna Terapia, komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy.
kupbilecik24.pl / Cudowna Terapia, komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy.
Zapraszamy 27 listopada 2022 roku do Kino Fregata, Lębork, ul. Gdańska 12-13.
REKLAMA
data: 2022-11-27 17:00
miejsce: Kino Fregata, Lębork, ul. Gdańska 12-13
bilety: KUP BILET
 

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?

Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Obsada:
Dorek: Dominika Ostałowska/ Edyta Jungowska/ Małgorzata Lewińska
W. Dorek: Dariusz Kordek / Marcin Kwaśny
Terapeuta: Artur Pontek


Spektakl dla widzów dorosłych.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Cudowna Terapia
artyści:
D. Ostałowska/ J. Trzepiecińska, D. Kordek/ M. Kwaśny, A. Młynarczyk/ A. Pontek/ D. Taras
Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy ci, którzy są, byli lub planują "istnienie we dwoje". Terapia - to oddziaływanie na człowieka za pomocą leków lub bez użycia farmaceutyków w celu przywracania zdrowia fizycznego lub psychicznego. Szanowni Państwo, wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy Wam troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Lębork
1.4°C
wschód słońca: 07:47
zachód słońca: 15:28
Koronawirus
pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Lęborku

kiedy
2023-02-09 18:00
miejsce
Kino Fregata, Lębork, ul. Gdańska...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-12 20:00
miejsce
Kino Fregata, Lębork, ul. Gdańska...
wstęp biletowany